Doc.Eye Film Navigation
  • Home
  • Profiel
  • Producties
    • In ontwikkeling
    • In productie
  • Webwinkel
  • Nederlands
    • Nederlands Nederlands
    • English English
  • Home
  • Profiel
  • Producties
    • In ontwikkeling
    • In productie
  • Webwinkel
  • Nederlands
    • Nederlands Nederlands
    • English English

Denkend aan Holland

Denkend aan Holland

Wat zien we als we samen naar hetzelfde kijken?

Regie: Jan Wouter van Reijen

Uitbreng: september 2010

www.denkendaanholland.info

Denkend aan Holland is een tocht door de wereld van de verbeelding. Deze tocht voert ons door het stroomgebied van de Waal langs kunstenaars, beeldhouwers en dichters die zich bezig houden met de kunst van het Kijken. Maar hoe doen ze dat en wat zien ze dan?

De kunstenaars hebben één ding gemeen: ze kijken allemaal naar de Waal en herscheppen de rivier. Door de film ga je anders kijken, rijker, meer geschakeerd. In feite gaat de film over het wezen van de creatieve documentaire. Tegelijkertijd toont regisseur Jan Wouter van Reijen met deze film de rijkdom van ons Nederlands waterlandschap. Hij geeft een indringende impressie van onze hedendaagse kunstopvattingen. Niet expliciet, maar onderhuids, bijna intuïtief. Dit komt vooral door de cinematografische manier waarop hij de kunstenaars inzet voor zijn onderzoek naar het wezen van kunst.

‘Denkend aan Holland’ is in première gegaan tijdens het Nederlands Film Festival in Utrecht (2010).

Doc.Eye Film
Van Hallstraat 52
1051 HH Amsterdam

tel: 020 68 65 687
info[at]doceyefilm.nl

Algemene voorwaarden
Privacy

  • Assign a Menu

POWERED BY THE X THEME

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.AkkoordPrivacybeleid